PRess İletişim, mesleki kariyerine gazeteci olarak başlayan Didem Arzık Şahin tarafından bir "İletişim Ajansı" olarak kuruldu. PR sektöründeki 22 yıllık deneyimi ile olayları haberleri, yenilik ve gelişmeleri takip eden, yönlendiren, hedef ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm üreten PRess İletişim, markanızın iletişim ihtiyaçlarına uygun strateji belirleyerek etkinlik geliştiren proaktif bir ajanstır.

Medyadaki gücünü; hızlı haber akışı, basın bülteni, özel haber ve röportajlar ile farklı sektörlerdeki müşterilerine aktaran PRess İletişim, ulusal basının yanı sıra yerel basın, internet medyası ve sosyal medyada da oldukça iddialı hizmetler sunar.

Tüm medya grupları ile güçlü bağlar kurarak yaratıcılığa dayalı iletişim stratejileri geliştirir ve uygular.

Gerektiğinde müşterilerine medya eğitimi de veren PRess İletişim, yaratıcı haber çalışmaları, basın toplantıları, basın lansmanları, medya gezileri ve özel söyleşilerin yanı sıra profesyonel fotoğraf ve film çekimleri gibi prodüksiyon hizmetleri de sunar.

Press İletişim sonuç odaklı olmayı, sorunları anlamayı ve çözmeyi, ihtiyaçlar doğrultusunda hareket etmeyi, uzun soluklu müşteri ilişkilerini önemser.