medya danışmanlığı

Her mecrada değil doğru mecrada olmak ilkesi ile yola çıkan PRess İletişim 22 yıllık medya deneyimi ile olayları, haberleri, yenilik ve gelişmeleri takip eder. Markanın hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda strateji belirler, yönlendirir, çözüm üretir ve etkinlik geliştirir.

kurumsal iletişim danışmanlığı

PRess İletişim, kurumsal itibar yönetimi çalışmalarını destekleyen çözüm ve önerilerle kurum ve markaların değer artışına katkı sağlar.

dijital iletişim / e-pr

Geleneksel PR faaliyetlerini de kapsayan Dijital PR; içerik geliştirme, dijital mecralar ile iletişim ve proje geliştirme, dijital reklam satın alma hizmetleri ile birlikte, geniş çaplı hizmet anlayışıdır. Bu kapsamda PRess İletişim markalara, yüzyılın en hızlı iletişim mecrası olan dijital alemde ve çağın hızla değişen teknolojik dünyasında destek verir.

sosyal medya yönetimi ve influencer marketing

Değişen dünyamızda sosyal medyanın gücü yadsınamaz. PRess İletişim; markalara özel, sosyal medya içeriği geliştirmekte ve alanında isim yapmış influencerlar ile hedef kitleye yönelik işbirlikleri yapmaktadır.

kriz yönetimi

Kurum ve markalar için çıkabilecek küçük bir kriz bile sağlıklı bir şekilde yönetilmediğinde itibar ve müşteri kaybına sebep olur. Çıkabilecek herhangi bir krize önceden hazırlıklı olmak ve kriz zamanlarında doğru iletişimi yakalayabilmek önemlidir. PRess İletişim, kurum ve markaların kriz anlarında hızlı ve çözüme odaklı stratejilerle doğru kanallara ulaşmalarını sağlar.

etkinlik yönetimi

22 yıllık medya ve event deneyimi ile markalara hedefleri doğrultusunda uygun bütçeli lansman, açılış, fuar etkinlikleri, bayi toplantıları, seminerler ve roadshowlar düzenleyen PRess İletişim, profesyonel etkinlik yönetimi ile sektörün liderlerindendir.

prodüksiyon hizmetleri

PRess İletişim, Halkla İlişkiler ve Danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra uzun yıllardır firmalara ve markalara tanıtım filmleri, viral videolar, Youtube yönetimi, kamera ve fotoğraf çekimi konularında hizmet verir.

lider iletişimi

Kurumlar ve markalar kadar o markaların ve kurumların yöneticilerinin de medya ve kamuoyu önüne; doğru iletişim stratejisi ile çıkması önemlidir. PRess İletişim, profesyonel lider iletişimi modülü ile kişi ve firma yöneticilerine yönelik lider iletişimi çözüm ve önerileri ile markalara katkı sağlar.

kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi

PRess İletişim, kurumların ve markaların bilinirliğini ve itibarını artırması yönünde geliştirdiği Kurumsal Sosyal Sorumluluk Kampanyaları ile iz bırakır.

yaratıcı iletişim

PRess İletişim, marka ve firmalara verdiği halkla ilişkiler modellerini sırandanlıktan uzak, medyada ve kamuoyunda merak ve ilgi yaratacak, markaya değer katacak yaratıcı içerikler geliştirerek taçlandırır.
iletişime geçin

Bize neye ihtiyacınız olduğu söyleyin, çözüm sunalım!